Nasza firma poszerzyła zakres swoich działań o nowy rodzaj szkoleń, czyli platformę szkoleniową. Społeczeństwo naszego kraju na obecną chwilę jest zainteresowane wszelkimi działaniami, które można wykonywać przez Internet czyli bez wychodzenia z domu, dlatego też udostępniliśmy nowe narzędzie aby mogli Państwo poszerzać swoją wiedzę i kompetencje. Platforma szkoleniowa, stworzona jest z myślą o szerokim gronie odbiorców. W związku z tym jest intuicyjna, nowoczesna a zarazem prosta w obsłudze. Na naszej platformie znajdą Państwo szkolenia o różnorodnej tematyce, m.in.:

  • pszczelarskiej
  • przedsiębiorczej
  • obsługi komputera
  • obsługi biurowej, księgowej i kadrowo-płacowej
  • sprzedażowej

Jest to tylko niewielka część tematów jakie chcemy zamieścić na platformie w formie szkoleń internetowych. Dzięki tej właśnie formie dydaktycznej możliwe jest zdobywanie wiedzy w dogodnym dla Państwa czasie, miejscu oraz częstotliwości. To od Państwa zależy w jakim kierunku chcą się Państwo rozwijać intelektualnie oraz z ilu szkoleń chcą Państwo skorzystać.

Na dobry start chcielibyśmy zaoferować dziesięć szkoleń o ww. tematyce. Mają Państwo do wyboru szkolenie z egzaminem, bez egzaminu, bądź formę samego egzaminu. Wszelkie działania zmierzają do tego aby optymalnie dopasować się do Państwa potrzeb. Platforma ta dostępna będzie na takich nośnikach jak: komputer, tablet, smartfon. Pozwoli to aby Państwo w każdej chwili mogli poszerzać swoją wiedzę. Nieustannie będziemy starać się poszerzać bazę dostępnych szkoleń dla użytkowników i wprowadzać coraz to nowsze szkolenia.

Dla użytkowników instytucjonalnych możemy zaproponować możliwość wprowadzenia szkoleń zewnętrznych dla pracowników. W celu ustalenia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu indywidualnego.

Listę oraz opisy dostępnych szkoleń znajdą Państwo na stronie www.ftszkolenia.pl