Strefa agencji zatrudnienia została stworzona z myślą o tym, aby sprawnie zarządzać procesem rekrutacji i wspomagać Pracodawców w pozyskiwaniu wartościowych pracowników niezbędnych dla rozwoju każdego przedsiębiorstwa.
Od prawie 2 lat świadczymy profesjonalne usługi związane z rekrutacją w różnych branżach, na terenie powiatu radomszczańskiego. Specjalizujemy się w zarządzaniu procesem pozyskiwania pracowników oraz selekcją personelu na stanowiska różnego stopnia, w wielu branżach istotnych na rynku pracy.
Idealny pracownik musi w każdym stopniu odpowiadać na potrzeby Pracodawcy – FT Polska Sp. z o.o. zapewnia dobór kandydatów do specyfiki organizacji pracy i obszaru działalności firmy.
Firma świadczy usługi związane z pozyskiwaniem pracowników tymczasowych. Zapewniamy pełną transparentność, dostosowanie pozyskiwanych pracowników do potrzeb działalności Klienta oraz profesjonalną obsługę kadrowo-płacową oddelegowanych pracowników.
Inną usługą, jaką proponujemy Pracodawcom to headhunting, czyli metoda rekrutacji pracowników polegająca na bezpośrednim wyszukiwaniu kandydatów spełniających określone kryteria i proponowaniu włączenia ich do procesu rekrutacyjnego.
Współpracują z nami najlepsi – dołącz do nich i skorzystaj z usług agencji zatrudnienia.

FT Polska Sp. z o.o. jest wpisana do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem ew. 11279.